Home / O NAS

O NAS

Stworzenie marki UNIQUE EVER jest spełnieniem marzenia o tworzeniu własnych produktów. Pomysł na projektowanie skarpetek wynika z przekonania, że skarpetki nie muszą być nudne! Wierzymy, że nasze skarpetki dostarczą Ci codzienną dawkę pozytywnej energii już od rana i poczucie komfortu dla Twoich stóp przez cały dzień.

Całość naszych kolekcji projektowana i wykonywana jest w Polsce. Za wiedzę technologiczną i jakość wykonania odpowiadają osoby, które posiadają ponad 20- letnie doświadczenie w branży. Zapewniamy, że do produkcji wykorzystywane są materiały najwyższej jakości. Jesteśmy przekonani, że połączenie wieloletniego doświadczenia w zakresie produkcji skarpet ze świeżym spojrzeniem na współczesne trendy i potrzeby Klientów, zaowocuje stworzeniem produktów, które znajdą wielu sympatyków.

Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie Klientów. Oprócz dbałości o najwyższą jakość oferowanych produktów, dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie.

My już zrezygnowaliśmy z nudnych szarych skarpetek, czas na Ciebie!

NASZE PRIORYTETY

ZADOWOLENIE KLIENTA

JAKOŚĆ PRODUKTÓW

DESIGN

DOBRA CENA

OFERTA

Chcemy tworzyć niebanalne produkty, które będą cieszyć oczy naszych Klientów oraz zapewnią im najwyższy komfort użytkowania.

KONTAKT

Chętnie odpowiadamy na pytania odnośnie naszych produktów lub ewentualnej współpracy. Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.